Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Gramsci

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në GramsciCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në GramsciCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Gramsci
 • Numri i artikullit: PFGK-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i gështenjës;
 • Ekstrakt i lajthisë së shtrigës;
 • Ekstrakti i xhinko biloba;
 • Ekstrakt goji berry.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga rënia e flokëve;
 • Formulari i lëshimit: Vaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Shishe.

Ku mund të blini tani Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cristyler mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju