Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Inno Gialuron - serum kundër rrudhave në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Inno Gialuron - serum kundër rrudhave në Gramsci
 • Numri i artikullit: Y0UP-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Acid hialuronik;
 • Ekstrakt kamelie;
 • Acid folik.

Informacioni

 • Prodhuesi: Hendel LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga rrudhat;
 • Formulari i lëshimit: Serum;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 40 ml.

Ku mund të blini tani Inno Gialuron - serum kundër rrudhave në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Inno Gialuron mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Inno Gialuron - serum kundër rrudhave tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju