Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Peshkopiya
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Inno Gialuron - serum kundër rrudhave në Peshkopi

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Inno Gialuron - serum kundër rrudhave në Peshkopi
 • Numri i artikullit: Y0UP-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Peshkopi: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Acid hialuronik;
 • Ekstrakt kamelie;
 • Acid folik.

Informacioni

 • Prodhuesi: Hendel LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga rrudhat;
 • Formulari i lëshimit: Serum;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 40 ml.

Ku mund të blini tani Inno Gialuron - serum kundër rrudhave në Peshkopi me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Inno Gialuron mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Inno Gialuron - serum kundër rrudhave tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju