Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Berat
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Berat

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Berat
 • Numri i artikullit: QGJ9-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit për në Berat: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Vaj kokosi;
 • Vaj palme;
 • Vaj ulliri;
 • Vaj ricini;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Hidrolata e pishës së zezë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Sharm i kufizuar;
 • Indikacionet për përdorim: Nga renia e flokeve;
 • Formulari i lëshimit: Shampo;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 200 ml.

Ku mund të blini tani Lossless - shampo për humbjen e flokëve në Berat me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Lossless mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Lossless - shampo për humbjen e flokëve tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju