Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cardiline - produkt stabilizues i presionit në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cardiline - produkt stabilizues i presionit në GramsciCardiline - produkt stabilizues i presionit në GramsciCardiline - produkt stabilizues i presionit në Gramsci
 • Numri i artikullit: OE38-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Hithra;
 • Murriz;
 • Vitamina B6;
 • Riboflavin;
 • Tiaminë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Likasso;
 • Indikacionet për përdorim: Nga presioni;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 3 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 20 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Cardiline - produkt stabilizues i presionit në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cardiline mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cardiline - produkt stabilizues i presionit tani me 50% zbritje ne cmim: 4990 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardio NRJ
  Cardio NRJ
  kapsula për hipertension
  8980 ALL 4490 ALL
 • Hyperdrops
  Hyperdrops
  ilaç për hipertensionin
  9600 ALL 4800 ALL