Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Pogradeci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cardiline - produkt stabilizues i presionit në Pogradec

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cardiline - produkt stabilizues i presionit në PogradecCardiline - produkt stabilizues i presionit në PogradecCardiline - produkt stabilizues i presionit në Pogradec
 • Numri i artikullit: OE38-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit për në Pogradec: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Hithra;
 • Murriz;
 • Vitamina B6;
 • Riboflavin;
 • Tiaminë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Likasso;
 • Indikacionet për përdorim: Nga presioni;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 3 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 20 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Cardiline - produkt stabilizues i presionit në Pogradec me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cardiline mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cardiline - produkt stabilizues i presionit tani me 50% zbritje ne cmim: 4990 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardio NRJ
  Cardio NRJ
  kapsula për hipertension
  8980 ALL 4490 ALL
 • Hyperdrops
  Hyperdrops
  ilaç për hipertensionin
  9600 ALL 4800 ALL