Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Elbasan
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cardio NRJ - kapsula për hipertension në Elbasan

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cardio NRJ - kapsula për hipertension në Elbasan
 • Numri i artikullit: 1UKO-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 8980 ALL4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Elbasan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kanellë;
 • Plesht;
 • Aloe vera;
 • Vitamina E;
 • Vitaminë C.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga hipertensioni;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 15 kapsula.

Ku mund të blini tani Cardio NRJ - kapsula për hipertension në Elbasan me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cardio NRJ mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cardio NRJ - kapsula për hipertension tani me 50% zbritje ne cmim: 4490 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiline
  Cardiline
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Hyperdrops
  Hyperdrops
  ilaç për hipertensionin
  9600 ALL 4800 ALL