Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Hyperdrops - ilaç për hipertensionin në Lezhë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Hyperdrops - ilaç për hipertensionin në Lezhë
 • Numri i artikullit: Z8NQ-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt hudhre të egër;
 • Vitaminë C;
 • Karoten;
 • Ekstrakt çaji jeshil.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga hipertensioni;
 • Formulari i lëshimit: Pika;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 30 ml.

Ku mund të blini tani Hyperdrops - ilaç për hipertensionin në Lezhë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Hyperdrops mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Hyperdrops - ilaç për hipertensionin tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiline
  Cardiline
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardio NRJ
  Cardio NRJ
  kapsula për hipertension
  8980 ALL 4490 ALL