Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Hypertea - çaj për hipertension në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Hypertea - çaj për hipertension në Gramsci
 • Numri i artikullit: 8ZS8-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Rizomet Valerian me rrënjë;
 • Murriz;
 • Kafe jeshile;
 • Hop;
 • Bisht kali.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga hipertensioni;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë që nuk kalon 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani Hypertea - çaj për hipertension në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Hypertea mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Hypertea - çaj për hipertension tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiline
  Cardiline
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardio NRJ
  Cardio NRJ
  kapsula për hipertension
  8980 ALL 4490 ALL