Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Shkoder
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Hypertea - çaj për hipertension në Shkodër

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
https://pharmacyshop.space/uploads/2008_0.jpg
Hypertea - çaj për hipertension në Shkodër
 • Numri i artikullit: 8ZS8-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Shkodër: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Rizomet Valerian me rrënjë;
 • Murriz;
 • Kafe jeshile;
 • Hop;
 • Bisht kali.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: nga hipertensioni;
 • Formulari i lëshimit: çaj;
 • Afati i ruajtjes: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë që nuk kalon 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimit: Pa recetë të mjekut;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani Hypertea - çaj për hipertension në Shkodër me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Hypertea mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Hypertea - çaj për hipertension tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiline
  Cardiline
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Varydex
  Varydex
  krem kundër venave me variçe
  8980 ALL 4490 ALL
 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL