Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Varydex - krem kundër venave me variçe në Shqipëri

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
https://pharmacyshop.space/uploads/934_0.jpg
Varydex - krem kundër venave me variçe në Shqipëri
Varydex - krem kundër venave me variçe në Shqipëri
 • Numri i artikullit: AAC4-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 8980 ALL4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Xhinko biloba;
 • Ekstrakt majdanozi;
 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt i lëvores së shelgut të bardhë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Granada LLC;
 • Indikacionet për përdorim: nga venat me variçe;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Afati i ruajtjes: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimit: Pa recetë;
 • Vëllimi: 80 ml.

Ku mund të blini tani Varydex - krem kundër venave me variçe në Shqipëri me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Varydex mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Varydex - krem kundër venave me variçe tani me 50% zbritje ne cmim: 4490 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiline
  Cardiline
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Cardio NRJ
  Cardio NRJ
  kapsula për hipertension
  8980 ALL 4490 ALL