Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Burrelet
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

DiaFix - nga diabeti në Burrels

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
DiaFix - nga diabeti në Burrels
 • Numri i artikullit: OWHA-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Burrels: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt gjethe boronicë;
 • Ekstrakt fletë Lingonberry;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Ekstrakt avokado.

Informacioni

 • Prodhuesi: Viola LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: Pilula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani DiaFix - nga diabeti në Burrels me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani DiaFix mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! DiaFix - nga diabeti tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Dianol
  Dianol
  suplement i kontrollit të sheqerit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Diatea
  Diatea
  çaj për sheqer të lartë
  9600 ALL 4800 ALL