Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

DiaFix - nga diabeti në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
DiaFix - nga diabeti në Gramsci
 • Numri i artikullit: OWHA-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt gjethe boronicë;
 • Ekstrakt fletë Lingonberry;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Ekstrakt avokado.

Informacioni

 • Prodhuesi: Viola LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: Pilula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani DiaFix - nga diabeti në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani DiaFix mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! DiaFix - nga diabeti tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Dianol
  Dianol
  suplement i kontrollit të sheqerit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Diatea
  Diatea
  çaj për sheqer të lartë
  9600 ALL 4800 ALL