Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Duke gënjyer
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit në Lezhë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit në Lezhë
 • Numri i artikullit: K79P-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në gënjej: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Banaba;
 • Xhinko biloba;
 • Kanellë;
 • Astaksantina;
 • Gjimnema Silvester;
 • Tribulus.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 20 copë.

Ku mund të blini tani Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit në Lezhë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Dianol mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit tani me 50% zbritje ne cmim: 4990 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • DiaFix
  DiaFix
  nga diabeti
  9500 ALL 4750 ALL
 • Diatea
  Diatea
  çaj për sheqer të lartë
  9600 ALL 4800 ALL