Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Durresit
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Diatea - çaj për sheqer të lartë në Durrës

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Diatea - çaj për sheqer të lartë në Durrës
 • Numri i artikullit: GDE0-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Durrës: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt thupër (fletë);
 • Ekstrakt dëllinje;
 • Ekstrakt boronicë;
 • Ekstrakt rrënjë majdanozi;
 • Ekstrakt kanelle.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut.

Ku mund të blini tani Diatea - çaj për sheqer të lartë në Durrës me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Diatea mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Diatea - çaj për sheqer të lartë tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Dianol
  Dianol
  suplement i kontrollit të sheqerit
  9980 ALL 4990 ALL
 • DiaFix
  DiaFix
  nga diabeti
  9500 ALL 4750 ALL