Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Diatea - çaj për sheqer të lartë në Gramsci

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Diatea - çaj për sheqer të lartë në Gramsci
 • Numri i artikullit: GDE0-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt thupër (fletë);
 • Ekstrakt dëllinje;
 • Ekstrakt boronicë;
 • Ekstrakt rrënjë majdanozi;
 • Ekstrakt kanelle.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut.

Ku mund të blini tani Diatea - çaj për sheqer të lartë në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Diatea mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Diatea - çaj për sheqer të lartë tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Dianol
  Dianol
  suplement i kontrollit të sheqerit
  9980 ALL 4990 ALL
 • DiaFix
  DiaFix
  nga diabeti
  9500 ALL 4750 ALL