Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Peshkopiya
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Peshkopi

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Peshkopi
 • Numri i artikullit: KPVM-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Peshkopi: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Rrënjë likorice;
 • Ferrë;
 • Plokavitsa;
 • Yarrow.

Informacioni

 • Prodhuesi: Farmaceutikë Ltd;
 • Indikacionet për përdorim: Për zorrët;
 • Formulari i lëshimit: Pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve në Peshkopi me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Hemomax mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Hemomax - ilaç për sëmundjet e zorrëve tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera