Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Ngërç
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Clavosan - krem për kërpudhat në Korçë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Clavosan - krem për kërpudhat në KorçëClavosan - krem për kërpudhat në KorçëClavosan - krem për kërpudhat në Korçë
 • Numri i artikullit: NTOI-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Korçë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Eukalipt;
 • Acidi salicilik;
 • Vaji i pemës së çajit.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga myku;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani Clavosan - krem për kërpudhat në Korçë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Clavosan mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Clavosan - krem për kërpudhat tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Myceril
  Myceril
  krem për kërpudhat e këmbëve
  9500 ALL 4750 ALL
 • Mikoherb
  Mikoherb
  xhel kërpudhash
  9600 ALL 4800 ALL
 • Mikotea
  Mikotea
  përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike
  9600 ALL 4800 ALL