Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Burrelet
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike në Burrels

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike në Burrels
 • Numri i artikullit: F8UC-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Burrels: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Livando;
 • Angelica Angelica;
 • Rrënjë e ëmbël;
 • Ekstrakt Celandine.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga myku;
 • Formulari i lëshimit: Përzierje;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike në Burrels me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Mikotea mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Myceril
  Myceril
  krem për kërpudhat e këmbëve
  9500 ALL 4750 ALL
 • Mikoherb
  Mikoherb
  xhel kërpudhash
  9600 ALL 4800 ALL
 • Clavosan
  Clavosan
  krem për kërpudhat
  9600 ALL 4800 ALL