Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Gramsci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike në Gramsci

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike në Gramsci
 • Numri i artikullit: F8UC-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gramsci: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Livando;
 • Angelica Angelica;
 • Rrënjë e ëmbël;
 • Ekstrakt Celandine.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga myku;
 • Formulari i lëshimit: Përzierje;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Kavanoz.

Ku mund të blini tani Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike në Gramsci me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Mikotea mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Mikotea - përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Myceril
  Myceril
  krem për kërpudhat e këmbëve
  9500 ALL 4750 ALL
 • Mikoherb
  Mikoherb
  xhel kërpudhash
  9600 ALL 4800 ALL
 • Clavosan
  Clavosan
  krem për kërpudhat
  9600 ALL 4800 ALL