Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Ngërç
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Myceril - krem për kërpudhat e këmbëve në Korçë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Myceril - krem për kërpudhat e këmbëve në Korçë
 • Numri i artikullit: SSHE-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Korçë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt lëvore lisi;
 • Ekstrakt vargu;
 • Ekstrakt gjethe aloe;
 • Ekstrakt propolisi;
 • Ekstrakt Calendula.

Informacioni

 • Prodhuesi: Inpharma;
 • Indikacionet për përdorim: Nga kërpudhat;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 80 ml;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani Myceril - krem për kërpudhat e këmbëve në Korçë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Myceril mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Myceril - krem për kërpudhat e këmbëve tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Mikoherb
  Mikoherb
  xhel kërpudhash
  9600 ALL 4800 ALL
 • Mikotea
  Mikotea
  përzierje bimore që eliminon në mënyrë efektive infeksionet mykotike
  9600 ALL 4800 ALL
 • Clavosan
  Clavosan
  krem për kërpudhat
  9600 ALL 4800 ALL