Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Vlorë
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Germitox - ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve në Vlorë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Germitox - ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve në Vlorë
 • Numri i artikullit: U763-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Vlorë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Hudhra e zezë;
 • Tansy;
 • Alga deti franceze;
 • Algat e kuqe;
 • Kanellë;
 • Vaj trumze.

Informacioni

 • Prodhuesi: Vitabiotics Ltd;
 • Indikacionet për përdorim: Nga parazitet;
 • Formulari i lëshimit: Pilula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 30 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Germitox - ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve në Vlorë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Germitox mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Germitox - ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Wormin
  Wormin
  produkt anti-parazit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Parazol
  Parazol
  përzierje çaji kundër parazitëve
  9600 ALL 4800 ALL
 • Germixil
  Germixil
  ilaç parazit
  9500 ALL 4750 ALL