Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Fier
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve në Fier

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve në Fier
 • Numri i artikullit: 0TB9-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Fier: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Pelin;
 • Rigoni;
 • Trumzë;
 • Mente;
 • Kopër.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga parazitet;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Ku mund të blini tani Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve në Fier me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Parazol mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Wormin
  Wormin
  produkt anti-parazit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Germixil
  Germixil
  ilaç parazit
  9500 ALL 4750 ALL
 • Germitox
  Germitox
  ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve
  9500 ALL 4750 ALL