Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Pogradeci
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Wormin - produkt anti-parazit në Pogradec

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Wormin - produkt anti-parazit në Pogradec
 • Numri i artikullit: KZBD-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit për në Pogradec: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Arre;
 • Karafil;
 • Moringa;
 • Naftës.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga parazitet;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 20 copë.

Ku mund të blini tani Wormin - produkt anti-parazit në Pogradec me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Wormin mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Wormin - produkt anti-parazit tani me 50% zbritje ne cmim: 4990 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Parazol
  Parazol
  përzierje çaji kundër parazitëve
  9600 ALL 4800 ALL
 • Germixil
  Germixil
  ilaç parazit
  9500 ALL 4750 ALL
 • Germitox
  Germitox
  ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve
  9500 ALL 4750 ALL