Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Burrelet
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Burrels

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Burrels
 • Numri i artikullit: SE6O-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Burrels: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakti Symphytum officinale;
 • Vaj Pelargonium graveolens;
 • Vaj trëndafili Pelargoinia;
 • Vaj Salvia Sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës në Burrels me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani BoneControl mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Optimove
  Optimove
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL