Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Vlorë
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Fortu Flex - restaurimi i nyjeve në Vlorë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Fortu Flex - restaurimi i nyjeve në Vlorë
 • Numri i artikullit: HZM4-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 8600 ALL4300 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Vlorë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Arnica;
 • Ekstrakt aloe;
 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Glukozamina;
 • Kondroitin.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani Fortu Flex - restaurimi i nyjeve në Vlorë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Fortu Flex mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Fortu Flex - restaurimi i nyjeve tani me 50% zbritje ne cmim: 4300 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Optimove
  Optimove
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL