Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Berat
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve në Berat

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve në Berat
 • Numri i artikullit: RDRS-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 8980 ALL4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit për në Berat: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Arnica;
 • Aloe vera;
 • I urtë;
 • Kamomil.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Melhem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml.

Ku mund të blini tani Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve në Berat me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Hondrowell mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve tani me 50% zbritje ne cmim: 4490 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju