Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Ngërç
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Korçë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Korçë
 • Numri i artikullit: DPQH-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9600 ALL4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Korçë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Symphytum officinale;
 • Vaj pelargonium graveolens;
 • Vaj pelargoinium roseum;
 • Vaj Salvia sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Informacioni

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për dhimbje të kyçeve;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Ku mund të blini tani Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Korçë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Nautubone mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh tani me 50% zbritje ne cmim: 4800 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju