Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Ngërç
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Optimove - produkt i artritit në Korçë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Optimove - produkt i artritit në KorçëOptimove - produkt i artritit në KorçëOptimove - produkt i artritit në Korçë
 • Numri i artikullit: ZC31-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9980 ALL4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Korçë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Thua e Djallit Afrikan;
 • Kondroitin;
 • Glukozamina;
 • Ekstrakt rrëshire në temjan;
 • Bromelain.

Informacioni

 • Prodhuesi: Sashera-Med LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 30 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Optimove - produkt i artritit në Korçë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Optimove mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Optimove - produkt i artritit tani me 50% zbritje ne cmim: 4990 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju