Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Shqipëri | komente të klientëve
Kawaii
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

OstyHealth - xhel për nyje në Kawoy

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
OstyHealth - xhel për nyje në KawoyOstyHealth - xhel për nyje në Kawoy
 • Numri i artikullit: EH7X-21-sq|ALB
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 9500 ALL4750 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Kavuya: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Mentol;
 • Xhinko biloba;
 • Gështenjë kali;
 • Kafeina.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 80 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani OstyHealth - xhel për nyje në Kawoy me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani OstyHealth mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! OstyHealth - xhel për nyje tani me 50% zbritje ne cmim: 4750 ALL Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Optimove
  Optimove
  produkt i artritit
  9980 ALL 4990 ALL
 • Nautubone
  Nautubone
  krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
  9600 ALL 4800 ALL
 • Hondrowell
  Hondrowell
  ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve
  8980 ALL 4490 ALL