Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Kaçanik
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cardiline - produkt stabilizues i presionit në Kaçanik

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cardiline - produkt stabilizues i presionit në KaçanikCardiline - produkt stabilizues i presionit në KaçanikCardiline - produkt stabilizues i presionit në Kaçanik
 • Numri i artikullit: 3P0B-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Kaçanik: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Hithra;
 • Murriz;
 • Vitamina B6;
 • Riboflavin;
 • Tiaminë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Likasso;
 • Indikacionet për përdorim: Nga presioni;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 3 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 20 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Cardiline - produkt stabilizues i presionit në Kaçanik me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cardiline mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cardiline - produkt stabilizues i presionit tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju