Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Leshak
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cardio NRJ - kapsula për hipertension në Leshak

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cardio NRJ - kapsula për hipertension në Leshak
 • Numri i artikullit: Z6C7-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Leshak: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kanellë;
 • Plesht;
 • Aloe vera;
 • Vitamina E;
 • Vitaminë C.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga hipertensioni;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 15 kapsula.

Ku mund të blini tani Cardio NRJ - kapsula për hipertension në Leshak me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cardio NRJ mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cardio NRJ - kapsula për hipertension tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Cardiline
  Cardiline
  produkt stabilizues i presionit
  78 € 39 €
 • Cardiol
  Cardiol
  produkt stabilizues i presionit
  78 € 39 €
 • Hyperdrops
  Hyperdrops
  ilaç për hipertensionin
  78 € 39 €