Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Zveçani
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cardiol - produkt stabilizues i presionit në Zveçan

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Cardiol - produkt stabilizues i presionit në Zveçan
 • Numri i artikullit: 6M5B-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Zveçan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt frutash murrizi;
 • Ekstrakt barishte të tërfilit;
 • Ekstrakt barishte nga Motherwort;
 • Ekstrakt frutash arre frutash.

Informacioni

 • Prodhuesi: LLC FARMEX GRUP;
 • Indikacionet për përdorim: Nga presioni;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 20 copë.

Ku mund të blini tani Cardiol - produkt stabilizues i presionit në Zveçan me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Cardiol mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Cardiol - produkt stabilizues i presionit tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju