Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Leshak
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit në Leshak

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit në Leshak
 • Numri i artikullit: 2G36-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Leshak: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Banaba;
 • Xhinko biloba;
 • Kanellë;
 • Astaksantina;
 • Gjimnema Silvester;
 • Tribulus.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga diabeti;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 20 copë.

Ku mund të blini tani Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit në Leshak me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Dianol mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Dianol - suplement i kontrollit të sheqerit tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • DiaFix
  DiaFix
  nga diabeti
  78 € 39 €
 • Diatea
  Diatea
  çaj për sheqer të lartë
  78 € 39 €