Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Gjakova
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Germixil - ilaç parazit në Gjakovë

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Germixil - ilaç parazit në Gjakovë
 • Numri i artikullit: OQ8D-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gjakovë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Hudhra e zezë;
 • Alga deti franceze;
 • Tansy;
 • Algat e kuqe;
 • Kanellë;
 • Vaj trumze.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga parazitet;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 15 copë.

Ku mund të blini tani Germixil - ilaç parazit në Gjakovë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Germixil mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Germixil - ilaç parazit tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Wormin
  Wormin
  produkt anti-parazit
  78 € 39 €
 • Parazol
  Parazol
  përzierje çaji kundër parazitëve
  78 € 39 €
 • Germitox
  Germitox
  ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve
  78 € 39 €