Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Leshak
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Germixil - ilaç parazit në Leshak

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Germixil - ilaç parazit në Leshak
 • Numri i artikullit: OQ8D-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Leshak: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Hudhra e zezë;
 • Alga deti franceze;
 • Tansy;
 • Algat e kuqe;
 • Kanellë;
 • Vaj trumze.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga parazitet;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 15 copë.

Ku mund të blini tani Germixil - ilaç parazit në Leshak me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Germixil mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Germixil - ilaç parazit tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Wormin
  Wormin
  produkt anti-parazit
  78 € 39 €
 • Parazol
  Parazol
  përzierje çaji kundër parazitëve
  78 € 39 €
 • Germitox
  Germitox
  ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve
  78 € 39 €