Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Vuchitr
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve në Vuçitërn

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve në Vuçitërn
 • Numri i artikullit: KWED-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit për në Vuçitërn: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Pelin;
 • Rigoni;
 • Trumzë;
 • Mente;
 • Kopër.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga parazitet;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Ku mund të blini tani Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve në Vuçitërn me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Parazol mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Parazol - përzierje çaji kundër parazitëve tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Wormin
  Wormin
  produkt anti-parazit
  78 € 39 €
 • Germixil
  Germixil
  ilaç parazit
  78 € 39 €
 • Germitox
  Germitox
  ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve
  78 € 39 €