Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Leshak
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve në Leshak

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve në Leshak
 • Numri i artikullit: THNL-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Leshak: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Arnica;
 • Aloe vera;
 • I urtë;
 • Kamomil.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Melhem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml.

Ku mund të blini tani Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve në Leshak me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Hondrowell mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Hondrowell - ilaç kundër dhimbjeve të kyçeve tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju