Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
pykë
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Klin

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Klin
 • Numri i artikullit: HDHG-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 70 €35
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Klin: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Symphytum officinale;
 • Vaj pelargonium graveolens;
 • Vaj pelargoinium roseum;
 • Vaj Salvia sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Informacioni

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për dhimbje të kyçeve;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Ku mund të blini tani Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh në Klin me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Nautubone mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh tani me 50% zbritje ne cmim: 35 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju