Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Prishtinë
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Optimove - produkt i artritit në Prishtinë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Optimove - produkt i artritit në PrishtinëOptimove - produkt i artritit në PrishtinëOptimove - produkt i artritit në Prishtinë
 • Numri i artikullit: 1I7Y-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Prishtinë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Thua e Djallit Afrikan;
 • Kondroitin;
 • Glukozamina;
 • Ekstrakt rrëshire në temjan;
 • Bromelain.

Informacioni

 • Prodhuesi: Sashera-Med LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për nyje;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 30 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Optimove - produkt i artritit në Prishtinë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Optimove mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Optimove - produkt i artritit tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju