Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Kosova-pola
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

BigLover - xhel për zgjerimin e penisit në Kosovë Polka

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
BigLover - xhel për zgjerimin e penisit në Kosovë Polka
 • Numri i artikullit: 4THM-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Kosovë Polka: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Blerje vaji mente;
 • Ekstrakt Acmella;
 • Vaj gjethesh Ylang Ylang;
 • Ekstrakt aloe barbadensis.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për potencë;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 kompjuter.

Ku mund të blini tani BigLover - xhel për zgjerimin e penisit në Kosovë Polka me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani BigLover mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! BigLover - xhel për zgjerimin e penisit tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju