Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
i kalbur
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Prostamid - ilaç për prostatitin në Gnilan

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Prostamid - ilaç për prostatitin në Gnilan
 • Numri i artikullit: IOKB-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gnilan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt i trupit të frutave të kërpudhave Shiitake;
 • Ekstrakt rrënjë xhensen;
 • Ekstrakti i frutave të trëndafilit.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga prostatiti;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 1 vit;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 30 copë.

Ku mund të blini tani Prostamid - ilaç për prostatitin në Gnilan me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Prostamid mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Prostamid - ilaç për prostatitin tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • EffectEro
  EffectEro
  kapsula për të rritur potencën
  78 € 39 €
 • ReAction
  ReAction
  kapsula për potencë
  78 € 39 €
 • RePeat
  RePeat
  mjete për rivendosjen e ereksionit dhe potencës së vazhdueshme
  78 € 39 €