Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Obiliq
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

ReAction - kapsula për potencë në Obiliq

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
ReAction - kapsula për potencë në ObiliqReAction - kapsula për potencë në ObiliqReAction - kapsula për potencë në Obiliq
 • Numri i artikullit: 71E9-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Obiliq: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt fara kungulli;
 • Ekstrakt afrikan i lëvores së kumbullës;
 • Ekstrakt kali deti;
 • Ekstrakti i gjethes së hithrës.

Informacioni

 • Prodhuesi: Granada LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për potencë;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 10 copë.

Ku mund të blini tani ReAction - kapsula për potencë në Obiliq me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani ReAction mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! ReAction - kapsula për potencë tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Prostamid
  Prostamid
  ilaç për prostatitin
  78 € 39 €
 • EffectEro
  EffectEro
  kapsula për të rritur potencën
  78 € 39 €
 • RePeat
  RePeat
  mjete për rivendosjen e ereksionit dhe potencës së vazhdueshme
  78 € 39 €