Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Prishtinë
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Choco Lite - çokollatë dobësuese në Prishtinë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Choco Lite - çokollatë dobësuese në PrishtinëChoco Lite - çokollatë dobësuese në PrishtinëChoco Lite - çokollatë dobësuese në Prishtinë
 • Numri i artikullit: 1U2R-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Prishtinë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kakao pluhur;
 • Ekstrakt Spirulina;
 • Krunde tërshëre;
 • Proteina e bizeleve;
 • Proteina e orizit.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 150 g.

Ku mund të blini tani Choco Lite - çokollatë dobësuese në Prishtinë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Choco Lite mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Choco Lite - çokollatë dobësuese tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju