Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
i kalbur
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Detonic - ilaç për peshën në Gnilan

Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Detonic - ilaç për peshën në Gnilan
 • Numri i artikullit: 7DB1-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gnilan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt gjethe aloe;
 • Fruta e murrizit;
 • Ekstrakt fara kungulli;
 • Lemongras;
 • Ekstrakt kërpudha thupër Chaga.

Informacioni

 • Prodhuesi: BERNADETTE;
 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Ku mund të blini tani Detonic - ilaç për peshën në Gnilan me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Detonic mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Detonic - ilaç për peshën tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju