Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Pecs
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

EasySlim - Çaj hollimi në Pecs

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
EasySlim - Çaj hollimi në Pecs
 • Numri i artikullit: UR22-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Pecs: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kim;
 • Lule kamomili;
 • Fruta e koprës;
 • Leh kore,;
 • Fruti i bredhit;
 • Rrënja e jamballit;
 • Sanë me gjethe.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Një pije;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Ku mund të blini tani EasySlim - Çaj hollimi në Pecs me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani EasySlim mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! EasySlim - Çaj hollimi tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju