Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Gjakova
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Keto Diet - trajtim për humbje peshe në Gjakovë

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Keto Diet - trajtim për humbje peshe në GjakovëKeto Diet - trajtim për humbje peshe në GjakovëKeto Diet - trajtim për humbje peshe në Gjakovë
 • Numri i artikullit: IP6J-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gjakovë: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ketonet e mjedrës;
 • Beta-sitosterol;
 • Koenzima Q10;
 • L-karnitin;
 • Bromelain;
 • Sinephrine organike.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 20 copë.

Ku mund të blini tani Keto Diet - trajtim për humbje peshe në Gjakovë me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Keto Diet mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Keto Diet - trajtim për humbje peshe tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju