Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Deçani
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Varcolex - xhel nga venat me variçe në Deçan

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Varcolex - xhel nga venat me variçe në Deçan
 • Numri i artikullit: 3L8Z-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Deçan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt fukus;
 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt majdanozi;
 • Ekstrakt i lëvores së shelgut të bardhë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Ozoni LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga venat me variçe;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani Varcolex - xhel nga venat me variçe në Deçan me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Varcolex mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Varcolex - xhel nga venat me variçe tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Varydex
  Varydex
  krem kundër venave me variçe
  78 € 39 €
 • VaryForte
  VaryForte
  krem për venat me variçe
  78 € 39 €
 • Varcosin
  Varcosin
  xhel nga venat me variçe
  78 € 39 €