Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
Leshak
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Varcolex - xhel nga venat me variçe në Leshak

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Varcolex - xhel nga venat me variçe në Leshak
 • Numri i artikullit: 3L8Z-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Leshak: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt fukus;
 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt majdanozi;
 • Ekstrakt i lëvores së shelgut të bardhë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Ozoni LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Nga venat me variçe;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 50 ml;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund të blini tani Varcolex - xhel nga venat me variçe në Leshak me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Varcolex mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Varcolex - xhel nga venat me variçe tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Varydex
  Varydex
  krem kundër venave me variçe
  78 € 39 €
 • VaryForte
  VaryForte
  krem për venat me variçe
  78 € 39 €
 • Varcosin
  Varcosin
  xhel nga venat me variçe
  78 € 39 €