Pharmacy Shop - dyqan i produkteve natyrore për të shtatë në Kosovë | komente të klientëve
i kalbur
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Varcosin - xhel nga venat me variçe në Gnilan

5 5 1 5
Vlerësimet e blerësve në lidhje me produktin
Varcosin - xhel nga venat me variçe në Gnilan
 • Numri i artikullit: 7KFM-21-sq|KOS
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  EUR
 • Çmimi: 78 €39
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit në Gnilan: 1-3 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt gështenje kali;
 • Vaj livandoje me gjethe të ngushta;
 • Vaj kamomili romak;
 • Ekstrakt yarrow;
 • Vaj rozmarine zyrtare;
 • Vaj esencial selvi.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Venat me variçe;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Shuma në një paketë: 1 kompjuter.

Ku mund të blini tani Varcosin - xhel nga venat me variçe në Gnilan me një çmim të mirë me dorëzimin?

Blini tani Varcosin mundeni në Farmaci - Pharmacy Shop! Varcosin - xhel nga venat me variçe tani me 50% zbritje ne cmim: 39 € Vetëm vlerësime reale dhe të verifikuara. Produkte direkt nga prodhuesi!

Reagimet tuaja

Ende pa komente

Lini komentin tuaj

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Varydex
  Varydex
  krem kundër venave me variçe
  78 € 39 €
 • Varcolex
  Varcolex
  xhel nga venat me variçe
  78 € 39 €
 • VaryForte
  VaryForte
  krem për venat me variçe
  78 € 39 €